Riis, Bendik(1911-1988)
Rådhusplassen, Oslo 1955
Olje på plate
81x72
Utydelig signert og datert nede t.h.: B Riis 55
Påtegnet med blyant på baksiden av platen: B. R. Kr. 1000,-
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 20 000