Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Hagen, Else(1914-2010)
Oslomotiv

Olje på lerret
99x100
Signert nede t.h.: Else Hagen

Signert på baksiden, på blindrammen: Else Hagen

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 62 000