Hagen, Else(1914-2010)
Oslomotiv
Olje på lerret
99x100
Signert nede t.h.: Else Hagen
Signert på baksiden, på blindrammen: Else Hagen
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 62 000
Olje på lerret
99x100
Signert nede t.h.: Else Hagen
Vurdering