Tidemand, Adolph(1814-1876)
Moderens undervisning 1856
Olje på lerret
54x46
Signert og datert nede t.v.: A. Tidemand 1856.
Dietrichson 462 eller 463, henholdsvis Moderens undervisning VI eller VII.
Vurdering
NOK 700 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15