Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Tidemand, Adolph(1814-1876)
Moderens undervisning 1856

Olje på lerret
54x46
Signert og datert nede t.v.: A. Tidemand 1856.

Dietrichson 462 eller 463, henholdsvis Moderens undervisning VI eller VII.

Vurdering
NOK 700 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15