Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Sundt-Hansen, Carl(1841-1907)
Rypeskytter

Olje på lerret
59,5x50
Signert nede t.h.: Carl Hansen

Plakett på rammen: Carl Frederik Sundt-Hansen 1841-1907 "Rypeskytter" 1864. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Skamarken".

Proveniens:

Samling Skamarken.

Vurdering
NOK 750 000–950 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15