Sundt-Hansen, Carl(1841-1907)
Rypeskytter
Olje på lerret
59,5x50
Signert nede t.h.: Carl Hansen
Plakett på rammen: Carl Frederik Sundt-Hansen 1841-1907 "Rypeskytter" 1864. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Skamarken".
Proveniens:
Samling Skamarken.
Vurdering
NOK 750 000–950 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15