Kyss 1896
Radering trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 461x375 mm Motivet: 327x263 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: Edv. Munch 96
1895
Woll 23.
Vurdering
NOK 800 000–1 000 000USD 76 400EUR 64 600
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 1 040 000