Hans Jæger III
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 537x421 mm Motivet: 380x320 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
1943-44
Woll 748.
Vurdering
NOK 200 000USD 21 800EUR 18 500
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 340 000