Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Widerberg, Nicolaus (Nico)(1960-)
Akt med oppløftet ben 1990

Bronse
H: 54 cm.
Signert og datert på plinten: Nico laus 90

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 30 000