Kavli, Arne(1878-1970)
Høysommer, Fra Rønnes
Olje på lerret
45x51
Signert nede t.h.: A. Kavli.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Olje på lerret
45x51
Signert nede t.h.: A. Kavli.
Vurdering
NOK 150 000–200 000