Krohg, Christian(1852-1925)
Mann med flosshatt i døråpning, sett bakfra
Olje på plate
41x32
Signert nede t.v.: C K
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Tilslag NOK 30 000
Olje på plate
41x32
Signert nede t.v.: C K
Vurdering