Nerdrum, Odd(1944-)
Kvinneakt
Litografi
Arket: 90,5x63 cm Motivet: 65x50 cm
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Nummerert nede t.v.: 32/50.
Uinnrammet.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Litografi
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Nummerert nede t.v.: 32/50.
Uinnrammet.
Vurdering
NOK 5 000