Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Bævra og Galhø 1922

Akvarell på papir
Lysmål: 43x34
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Bævra og Galhö. 1922.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00