Munthe, Gerhard(1849-1929)
Bævra og Galhø 1922
Akvarell på papir
Lysmål: 43x34
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Bævra og Galhö. 1922.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Akvarell på papir
Lysmål: 43x34
Vurdering