Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1969
Serigrafi
Lysmål: 66x56
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -69.
Påtegnet nede t.v.: Serigrafi
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Serigrafi
Lysmål: 66x56
Påtegnet nede t.v.: Serigrafi
Vurdering