Isern, Ramón(1914-1989)
Litografi
Lysmål: 27x17
Signert nede t.h.: Isern
Påtegnet nede t.v.: A/0
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000
Litografi
Lysmål: 27x17
Signert nede t.h.: Isern
Påtegnet nede t.v.: A/0
Vurdering