Haukeland, Arnold(1920-1983)
Studie 1947
Blyant og akvarell på papir
Lysmål: 50x35,5
Signert, datert og på tegnet med tittel nede t.h.: Studie -47 Arnold Haukeland.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 2 800