Askevold, Anders(1834-1900)
Gjetere på utsiktspunkt 1864
Olje på lerret
36x51
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1864.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
36x51
Vurdering