Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Weiglin, Egil(1917-1997)
Høst i Rondane 1964

Olje på plate
23x35
Signert og datert nede t.v.: Weiglin -64.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 1 000

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 1 300