Weiglin, Egil(1917-1997)
Høst i Rondane 1964
Olje på plate
23x35
Signert og datert nede t.v.: Weiglin -64.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 1 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 1 300
Olje på plate
23x35
Vurdering
NOK 1 000