Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Lund, Henrik(1879-1935)
Victors 1914-1918

Litografi
56x44
Alle signert nede t.h.: Henrik Lund

Mappe med 10 litografier av seierheier fra Første Verdenskrig
14/250
Utgitt i London 1921.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00