Ender, Axel(1853-1920)
Veiviser
Olje på lerret
49x73
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Olje på lerret
49x73
Vurdering
NOK 120 000–150 000