Heramb, Thore(1916-2014)
Regnskur 1979
Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb -79
Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 8 500