Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tiller, Lars(1924-1994)

Litografi
Motivet: 59,5x44
Signert nede t.h.: L. T.

Nummerert nede t.v.: 33/100

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 4 000