Rittun, Thorstein(1929-2018)
Kvinner og menn med luttspiller 1972
Blandingsteknikk
Lysmål: 78,5x64
Signert og datert nede t.h.: Th. RIttun 1972
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 18 000
Blandingsteknikk
Lysmål: 78,5x64
Vurdering