Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Skogsmaleren, Kåre Tveter

Litografi
Lysmål: 15x13 Motivet: 14,5x11
Signert nede t.h.: Eikaas

Påtegnet med tittel i trykket nede: Skogsmaleren
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Lito 1/75

Vurdering
NOK 2 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00