Riis, Bendik(1911-1988)
Kystlandskap
Olje på lerret
57x37,5
Signert nede på midten: Bendik Riis
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 20 500
Olje på lerret
57x37,5
Vurdering