Kleiva, Per(1933-2017)
Stigende og fallende 1970
Serigrafi
Arket: 60,5x61 , Motivet: 50x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -70
Påtegnet nede t.v.: serigrafi. prövetrykk
Påtegnet med tittel nede på midten
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 10 000