Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Den raude folen 1974

Serigrafi
Arket: 59x76, Motivet: 49x67
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -74

Påtegnet nede t.v.: prövetrykk
Dedikasjon nede t.v.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 12 000