Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Fra Gaupholmen

Olje på lerret, oppklebet på plate
34x20,5
Signert nede t.v.: C Krohg

Påtegnet på baksiden av platen: Gaupholmen

Gaupholmen ligger ved Brekkestø, Lillesand.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 10 500