Krohg, Christian(1852-1925)
Fra Gaupholmen
Olje på lerret, oppklebet på plate
34x20,5
Signert nede t.v.: C Krohg
Påtegnet på baksiden av platen: Gaupholmen
Gaupholmen ligger ved Brekkestø, Lillesand.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 10 500