Kleiva, Per(1933-2017)
EIt skillingstrykk om havet, döden og kjærleiken 1981
Serigrafi
Lysmål: 53x43, Motivet: 49,5x40
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -81
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 100/150 serigrafi e.t.
Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 8 000