Skredsvig, Christian(1854-1924)
Studiehode, Ask 1879
Penn og lavering på papir
Arket: 18x12,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Ask 16/1 79. CS.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 200
Penn og lavering på papir
Arket: 18x12,5
Vurdering