Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Studiehode, Ask 1879

Penn og lavering på papir
Arket: 18x12,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Ask 16/1 79. CS.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 200