Kleiva, Per(1933-2017)
Like før 1966
Serigrafi
Lysmål: 41x40 Motivet: 38,5x38,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -66
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 35/50.
Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 5 500