Krohg, Christian(1852-1925)
Gammel kone 1879
Olje på lerret
23,5x20
Signert og datert nede t.h.: C. K. 17.5.79.
Thue, nr. 12.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
23,5x20
Thue, nr. 12.
Vurdering
LITTERATUR: Oscar Thue (Red. Knut Berg): Christian Krohg, Oslo 1997, kat.nr. 12, omtalt s. 40, avbildet s. 323.