Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Ringen 1968

Serigrafi
Arket: 62x90
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68

Påtegnet nede t.v.: Serigrafi, 50 eks
Påtegnet med tittel nede på midten

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 35 500