Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Hus i kystlandskap
Olje på plate
25x32
Signert nede t.h.: Heyerdahl
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på plate
25x32
Signert nede t.h.: Heyerdahl
Vurdering