Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel 2003
Fargelitografi
Arket: 62,5x44,5, Motivet: 50x36
Signert nede t.h.: Inger S
Datert nede t.h.: Antibes 2003
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 209
Uinnrammet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 6 200