Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Skogstillhet; Sørlandet 1944

Olje på plate
14x22
Signert og datert nede t.v.: Bendik Riis. 1944.

Påtegnet med tittel samt "NO. 4." på baksiden av platen. Lapp klistret på baksiden av platen med trykket tekst: "Kunst Pris: Assuranse: Kunstmaleren Bendik Riis" limt samme sted uten noen skrevet tekst.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 6 000