Riis, Bendik(1911-1988)
Landskap, parti
Olje på plate
14,5x17,5
Usignert
Lapp fra "Kunstmaleren Bendik Riis" limt på baksiden av platen med tekst skrevet med blå penn: ""Landskap Parti-" Kr. 480- Fire. Hundre. og. otti-,"". Antagelig motiv fra Malmøya.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 8 200