Moore, Henry(1898-1986)
Auden Poems
Litografi
Arket: 64x52, Motivet: 27x29,5
Signert nede t.h.: Moore
Nummerert nede t.v.: 57/75
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00