Riis, Bendik(1911-1988)
Skogslandskap 1942
Olje på lerret
22x25
Signert, datert og påtegnet nede: Bendik Riis - juli -42 Vinderen.
2 røde stempler stemplet på baksiden, på blindrammen: Kunst og dekorasjonsmaler Bendik Riis F
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00