Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Skogslandskap 1942

Olje på lerret
22x25
Signert, datert og påtegnet nede: Bendik Riis - juli -42 Vinderen.

2 røde stempler stemplet på baksiden, på blindrammen: Kunst og dekorasjonsmaler Bendik Riis F

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00