Johannessen, Jens(1934-)
Posthornet
Litografi
Lysmål: 63,5x75 Motivet: 53x68,5
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.
Nummerert nede t.v.: 48/50
Fra 1975.
Wiig 49.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 1 000
Litografi
Nummerert nede t.v.: 48/50
Fra 1975.
Wiig 49.
Vurdering