Appel, Karel(1921-2006)
Litografi
Lysmål=Motivet: 56x76
Signert nede t.v.: Appel
Nummerert nede t.h.: 15/130
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 9 700
Litografi
Lysmål=Motivet: 56x76
Signert nede t.v.: Appel
Nummerert nede t.h.: 15/130
Vurdering