Ender, Axel(1853-1920)
Sledekjøring på isen
Olje på lerret
71x118,5
Signert nede t.v.: Axel Ender.
Vurdering
NOK 300 000–500 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 300 000
Olje på lerret
71x118,5
Vurdering
NOK 300 000–500 000