Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Hellesen, Thorvald(1888-1937)

Olje på papir, oppklebet på papp
35x21,5
Signert nede t.h.: Thorvald Hellesen

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 210 000