Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Pike på landevei 1955

Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.h.: Aulie -55

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 105 000