Aulie, Reidar(1904-1977)
Pike på landevei 1955
Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.h.: Aulie -55
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 105 000
Olje på lerret
81x65
Vurdering