Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel 2003
Fargelitografi
Arket: 62,5x45,5, Motivet: 53x38
Signert nede t.h.: Inger S.
Datert nede t.h.: Antibes Mai 2003
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 211
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000