Ulving, Even(1863-1952)
Gutt henter vann i en elv 1997
Olje på lerret
40x61
Signert nede t.v.: E. Ulving. 97
Vurdering
NOK 15 000USD 1 500EUR 1 400
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Olje på lerret
40x61
Vurdering
NOK 15 000USD 1 500EUR 1 400