Krohg, Per(1889-1965)
Tjeld 1943
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -7 juli 1943
Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 10 500
Olje på plate
38x46
Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500