Aulie, Reidar(1904-1977)
Aprilmorgen 1940
Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h.: Aulie -40
Påtegnet med tittel på baksiden av platen
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 600–5 500EUR 3 400–5 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 82 000