Fjell, Kai(1907-1989)
Liggende kvinne 1951
Olje på plate
24x33
Signert og datert nede t.v.: Kai Fjell -1951
Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 6 400–8 200EUR 5 900–7 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 45 000
Olje på plate
24x33
Vurdering