Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Ekspedisjonsbåten 1950

Olje på lerret
70x99
Signert nede t.h.: Storstein.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Kunstnernes Hus, Oslo 23. sept - 29. okt. 1950, kat.nr. 162

Vurdering
NOK 180 000–200 000USD 16 400–18 200EUR 15 300–17 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00