Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Ung, Per(1933-2013)
Ung kvinne

Bronse
H: 34 cm.
Usignert

Proveniens:

Kunstneren Else Hagen v/Lions Club Oslo-Ullern 1981.

Vurdering

Tilslag NOK 8 500
BudgiverTidspunktBeløp
946de02.06.2023 10:22:21NOK 8 000
79f5c09.06.2023 14:47:25NOK 8 500