Ung, Per(1933-2013)
Ung kvinne
Bronse
H: 34 cm.
Usignert
Proveniens:
Kunstneren Else Hagen v/Lions Club Oslo-Ullern 1981.
Vurdering
Tilslag NOK 8 500
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
946de | 02.06.2023 10:22:21 | NOK 8 000 |
79f5c | 09.06.2023 14:47:25 | NOK 8 500 |