Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Thaulow, Frits(1847-1906)
Kveld, Filtvet

Olje på lerret
47x55
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Påtegnet med annen tittel på baksiden, på blindrammen: Fjordlandskab

"Minneutstillingen Frits Thaulow", Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 90.

Vurdering

Tilslag NOK 24 000
BudgiverTidspunktBeløp